SONOFF B02-BL-A60 Smart WiFi LED Bulb – Dimmable Dual-Color E27 with Alexa & Google Home Support
1/6
SONOFF B02-BL-A60 chytrá WiFi LED žárovka – stmívatelná dvoubarevná (teplá & studená) E27
Installment payments
Pay R$ 52,00 in 4 installments
Quantity Discounts
Save more when you buy more
Buy 2 items
starter discount
10% OFF
Buy 5+ items
Maximum savings
25% OFF
Odesíláme z: ČÍNA
Doprava zdarma
1 Year Warranty
30 Day Returns
24/7 Support
Product Description
Energetická úspornost: Příkon 9 W a světelný tok 806 lumenů – ekvivalent 60W žárovky, což snižuje náklady na energii.