SONOFF B02-BL-A60 Smart WiFi LED Bulb – Dimmable Dual-Color E27 with Alexa & Google Home Support
1/6
SONOFF B02-BL-A60 smart WiFi LED-pære – dæmpbar tofarvet (varm & kold) E27
Installment payments
Pay €7,24 in 4 installments
Quantity Discounts
Save more when you buy more
Buy 2 items
starter discount
10% OFF
Buy 5+ items
Maximum savings
25% OFF
Afsendes fra: KINA
Gratis levering
1 års garanti
30 Day Returns
24/7 Support
Product Description
APP- og stemmestyring: Styr lysstyrke og farvetemperatur via eWeLink-appen, Alexa eller Google Home.
Energibesparende: 9W strømforbrug med 806 lumen – svarende til en 60W glødepære, hvilket reducerer energiomkostningerne.