SONOFF B02-BL-A60 Smart WiFi LED Bulb – Dimmable Dual-Color E27 with Alexa & Google Home Support
1/6
SONOFF B02-BL-A60 Έξυπνη Λάμπα LED WiFi – Ρυθμιζόμενη Διπλού Χρώματος (Ζεστό & Ψυχρό) E27
Installment payments
Pay €6,49 in 4 installments
Quantity Discounts
Save more when you buy more
Buy 2 items
starter discount
10% OFF
Buy 5+ items
Maximum savings
25% OFF
Δωρεάν αποστολή
1 Year Warranty
30 Day Returns
24/7 Support
Product Description
Ενεργειακά Αποδοτικός: Κατανάλωση 9W με απόδοση 806 lumen—ισοδύναμο με λαμπτήρα πυρακτώσεως 60W, μειώνοντας το ενεργειακό κόστος.