SONOFF B02-BL-A60 Smart WiFi LED Bulb – Dimmable Dual-Color E27 with Alexa & Google Home Support
1/6
Bombilla LED inteligente WiFi SONOFF B02-BL-A60 – Regulable, doble color (cálido y frío) E27
Installment payments
Pay €7,24 in 4 installments
Quantity Discounts
Save more when you buy more
Buy 2 items
starter discount
10% OFF
Buy 5+ items
Maximum savings
25% OFF
Envío gratis
1 Year Warranty
30 Day Returns
24/7 Support
Product Description
Eficiencia energética: Consumo de 9W produciendo 806 lúmenes, equivalente a una bombilla incandescente de 60W, reduciendo costes de energía.