SONOFF B02-BL-A60 Smart WiFi LED Bulb – Dimmable Dual-Color E27 with Alexa & Google Home Support
1/6
SONOFF B02-BL-A60 älykäs WiFi LED-lamppu – himmennettävä kaksisävyinen (lämmin & viileä) E27
Installment payments
Pay $13.00 in 4 installments
Quantity Discounts
Save more when you buy more
Buy 2 items
starter discount
10% OFF
Buy 5+ items
Maximum savings
25% OFF
Lähetys maasta: KIINA
Ilmainen toimitus
1 Year Warranty
30 Day Returns
24/7 Support
Product Description
Säädettävä värilämpötila: Vaihda lämpimän (2700K) ja viileän (6500K) valon välillä tunnelman mukaan.
Energiatehokas: 9 W tehonkulutus tuottaa 806 lumenia – vastaa 60 W hehkulamppua ja pienentää energiakustannuksia.