SONOFF B02-BL-A60 Smart WiFi LED Bulb – Dimmable Dual-Color E27 with Alexa & Google Home Support
1/6
SONOFF B02-BL-A60 okos WiFi LED izzó – fényerőszabályzós, két színű (meleg és hideg) E27
Installment payments
Pay $13.00 in 4 installments
Quantity Discounts
Save more when you buy more
Buy 2 items
starter discount
10% OFF
Buy 5+ items
Maximum savings
25% OFF
Feladás helye: KÍNA
Ingyenes szállítás
1 Year Warranty
30 Day Returns
24/7 Support
Product Description
Energiatakarékos: 9W fogyasztás mellett 806 lumen fényerőt biztosít – egy 60W-os izzó fényerejének megfelelően, csökkentve az energiaköltségeket.