SONOFF B02-BL-A60 Smart WiFi LED Bulb – Dimmable Dual-Color E27 with Alexa & Google Home Support
1/6
SONOFF B02-BL-A60 スマートWiFi LED電球 – 調光・2色切替(電球色 & 昼光色)E27口金
Installment payments
Pay €6,49 in 4 installments
Quantity Discounts
Save more when you buy more
Buy 2 items
starter discount
10% OFF
Buy 5+ items
Maximum savings
25% OFF
発送元: 中国
送料無料
1 Year Warranty
30 Day Returns
24/7 Support
Product Description
省エネ設計: 9Wの消費電力で806ルーメンを実現し、60W白熱電球相当の明るさで電気代を削減。