SONOFF B02-BL-A60 Smart WiFi LED Bulb – Dimmable Dual-Color E27 with Alexa & Google Home Support
1/6
SONOFF B02-BL-A60 slimme WiFi LED-lamp – dimbaar dual-color (warm & koel) E27
Price Dhs. 92.00 Dhs. 101.00
Savings 8% (Dhs. 9.00)
Installment payments
Pay Dhs. 23.00 in 4 installments
Quantity Discounts
Save more when you buy more
Buy 2 items
starter discount
10% OFF
Buy 5+ items
Maximum savings
25% OFF
Gratis verzending
1 Year Warranty
30 Day Returns
24/7 Support
Product Description
Energiezuinig: 9W stroomverbruik met 806 lumen—equivalent aan een gloeilamp van 60W, wat de energiekosten verlaagt.