SONOFF B02-BL-A60 Smart WiFi LED Bulb – Dimmable Dual-Color E27 with Alexa & Google Home Support
1/6
SONOFF B02-BL-A60 slimme WiFi LED-lamp – dimbaar dual-color (warm & koel) E27
Installment payments
Pay €6,24 in 4 installments
Quantity Discounts
Save more when you buy more
Buy 2 items
starter discount
10% OFF
Buy 5+ items
Maximum savings
25% OFF
Gratis verzending
1 Year Warranty
30 Day Returns
24/7 Support
Product Description
Energiezuinig: 9W stroomverbruik met 806 lumen—equivalent aan een gloeilamp van 60W, wat de energiekosten verlaagt.