SONOFF B02-BL-A60 Smart WiFi LED Bulb – Dimmable Dual-Color E27 with Alexa & Google Home Support
1/6
Żarówka inteligentna SONOFF B02-BL-A60 WiFi LED – ściemnialna, dwukolorowa (ciepła i zimna) E27
Installment payments
Pay €6,24 in 4 installments
Quantity Discounts
Save more when you buy more
Buy 2 items
starter discount
10% OFF
Buy 5+ items
Maximum savings
25% OFF
Darmowa wysyłka
1 Year Warranty
30 Day Returns
24/7 Support
Product Description
Energooszczędność: Pobór mocy 9W przy 806 lumenach — odpowiednik żarówki żarowej 60W, co obniża koszty energii.