SONOFF B02-BL-A60 Smart WiFi LED Bulb – Dimmable Dual-Color E27 with Alexa & Google Home Support
1/6
SONOFF B02-BL-A60 Inteligentná WiFi LED žiarovka – stmievateľná dvojfarebná (teplá a studená) E27
Installment payments
Pay €6,49 in 4 installments
Quantity Discounts
Save more when you buy more
Buy 2 items
starter discount
10% OFF
Buy 5+ items
Maximum savings
25% OFF
Odosielame z: ČÍNA
Doprava zadarmo
1 Year Warranty
30 Day Returns
24/7 Support
Product Description
Energetická úspornosť: Príkon 9W a svetelný tok 806 lúmenov – ekvivalent 60W žiarovky, čo znižuje náklady na energiu.