SONOFF B02-BL-A60 Smart WiFi LED Bulb – Dimmable Dual-Color E27 with Alexa & Google Home Support
1/6
SONOFF B02-BL-A60 Akıllı WiFi LED Ampul – Kısılabilir Çift Renk (Sıcak & Soğuk) E27
Installment payments
Pay €6,49 in 4 installments
Quantity Discounts
Save more when you buy more
Buy 2 items
starter discount
10% OFF
Buy 5+ items
Maximum savings
25% OFF
Ücretsiz Kargo
1 Year Warranty
30 Day Returns
24/7 Support
Product Description
Enerji Verimli: 9W güç tüketimiyle 806 lümen üretir—60W akkor ampule eşdeğer aydınlatma sunarken enerji maliyetlerini düşürür.