SONOFF B02-BL-A60 Smart WiFi LED Bulb – Dimmable Dual-Color E27 with Alexa & Google Home Support
1/6
Installment payments
Pay €6,99 in 4 installments
Quantity Discounts
Save more when you buy more
Buy 2 items
starter discount
10% OFF
Buy 5+ items
Maximum savings
25% OFF
Відправлення з: КИТАЙ
Free Shipping
1 Year Warranty
30 Day Returns
24/7 Support
Product Description
Енергоефективність: Споживання 9W при світловому потоці 806 люменів — еквівалент лампи розжарювання 60W, що знижує витрати на електроенергію.